Приваватний будинок престарілих у Києві

Приваватний будинок престарілих у Києві

18.04.2019 Без рубрики 0
Будинок пристарілих у Києві

Будинок престарілих “Осокорки”

Літні люди потребують особливої уваги та турботи, компетентного догляду й своєчасної медичної допомоги. Сучасний ритм життя не дозволяє дітям належним чином піклуватися про своїх літніх батьків, тож часто люди похилого віку залишаються сам-на сам зі своїм болем, переживаннями, страхами. Мешкання в будинку престарілих – одне з найкращих рішень, щоб запобігти самотності та створити всі умови для щасливої спокійної старості.

«Осокорки»: приватний пансіонат для людей похилого віку

Комплексний догляд за людьми похилого віку надає пансіонат «Осокорки», який розташовано на мальовничому березі Дніпра в екологічно чистому районі Києва. Пансіонат — філіал мережі «Срібний Вік», яка відома прогресивним досвідом у наданні послуг по догляду за літніми людьми. У закладі панує атмосфера родинного тепла, розуміння, особливої турботи, що так необхідні кожній літній людині. Медичний персонал —  це висококваліфіковані спеціалісти, що забезпечують високий рівень індивідуального патронажу мешканців пансіонату.

Територія пансіонату оснащена великою зоною відпочинку, що надихає на прогулянки на свіжому повітрі серед хвойних насаджень. Передбачено необхідні заходи безпеки: ніщо не потривожить спокій постояльців. Внутрішнє облаштування будівлі відповідає сучасним вимогам до закладів для престарілих:

 • габаритні двері та відсутність поріжків дозволяють вільно пересуватися людям в інвалідному візку чи з паличкою;
 • комплект допоміжного обладнання для малорухомих чи лежачих людей, обладнання для проведення необхідних гігієнічних і профілактичних процедур;
 • одномісні кімнати для тих, хто любить усамітнюватися, та кімнати на кілька місць для тих, кому потрібно спілкування: дизайн кімнат наближений до домашнього інтер’єру;
 • затишний хол із каміном, роялем, картинами на стінах створює обстановку домашнього тепла.

Напрямки дбайливого догляду  пансіонату «Осокорки»

Працівники пансіонату розробили ефективну систему догляду за людьми похилого віку з урахуванням особливостей та специфіки захворювань. Медичний персонал «Осокорків» допомагає літнім людям із такими захворюваннями, як:

 • інфаркти, інсульти, хвороби серцево-судинної системи;
 • хвороби Альцгеймера, Паркінсона; деменція, слабоумство;
 • захворювання опорно-рухового апарату, зокрема, подагра, артрит, артроз, парез, контрактура;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет;
 • депресії, іпохондричний синдром;
 • онкологічні захворювання, догляд після операцій та пост-операційного лікування;
 • проблеми сечовидільної системи, зокрема нетримання, енурез.

Збалансоване харчування – турбота про здоров’я

Правильно підібране харчування допомагає зменшити негативний вплив хвороб на загальний стан людини. Питанню харчування в «Осокорках» приділяється належна увага: щоденне меню розробляється згідно рекомендацій Інституту геронтології, враховується специфіка захворювань та поради лікаря. За необхідності, розробляються індивідуальні програми харчування. Смачні страви готують відповідно до кулінарних стандартів тільки зі свіжих і якісних продуктів. Для постояльців із обмеженими можливостям передбачена персональна допомога в прийомі їжі.

Дозвілля

Герой твору Антуана де Сент-Екзюпері твердив: «Найбільша розкіш на світі – це розкіш людського спілкування». Найгостріше цієї розкоші потребують люди похилого віку. «Осокорки» подбали і про дозвілля своїх мешканців. Це:

 • перегляди телепередач і кінофільмів у колі друзів;
 • свіжа преса різного спрямування залежно від запитів мешканців закладу;
 • прогулянки на свіжому повітрі, самостійні чи у супроводі медпрацівника;
 • заняття з прикладного мистецтва та малювання;
 • різноманітні настільні ігри;
 • залучення постояльців до проведення культурних заходів.

Мета організованого дозвілля в будинку для літніх людей – активізувати соціальне життя з урахуванням інтересів та можливостей мешканців. Цікаве проведення часу позитивно впливає на емоційний і психологічний стан постояльців.

Елітний пансіонат «Осокорки» – найкращий приватний будинок для людей похилого віку в Києві. У цьому закладі ваші рідні отримують необхідний набір медичних послуг з догляду та реабілітації, цілодобовий патронаж кваліфікованих працівників, сімейну атмосферу любові та поваги.

×
Закажите обратный звонок
Заказать обратный звонок!
(‎093) 170-57-23 звоните 24/7